Par mums

homeaudio.lv, unitehs.com - platforma produkta reklamēšanai uzņēmuma Unitehs SIA 
PVN numurs - LV40003536822

Jūsu uzmanībai piedāvājam tiešsaistes veikalu ar kvalitatīvu audio aprīkojumu no pazīstamiem pasaules ražotājiem.
Mēs piedāvājam plašu audio / video produktu klāstu visiem gadījumiem:
Mājas kinozāles skaļruņi, AV resīveri, skaņas pastiprinātāji, austiņas, bezvadu skaļruņi un Multi-Room sistēmas jūsu mājām.
Profesionāls un biznesa aprīkojums: dīdžeju aparāti un piederumi, skaņas sistēmas birojiem, restorāniem, studijām, SPA centriem un daudz kas cits.
Šeit ikviens var atrast sev kaut ko īpašu.

0
Pieejamie produkti
0%
Klienti atgriežas
0 
Vietnes apmeklētāji mēnesī

Veikals

Izvēles ērtībai

Mēs domājam par jūsu ērtībām, meklējot produktus. Izmantojiet dažādus filtrus mūsu vietnē, kas ievērojami ietaupīs jūsu laiku un pūles. Zvaniet vai rakstiet mums - mēs konsultēsimies un izvēlēsimies labāko aprīkojuma komplektu.

Piegāde uz visiem reģioniem

Mūsu produkti tiek piegādāti visā pasaulē. Neatkarīgi no tā, kur Jūs dzīvojat, pasūtījums tiks nosūtīts un piegādāts uz jebkuru Jums norādīto vietu. Visi mūsu sūtījumi ir apdrošināti! Preču piegādi veic Latvijas Pasts, DHL, TNT, Venipak un Cargobus.
Pēc jūsu pieprasījuma ir iespējams izmantot jebkuru citu pasta vai kurjeru pakalpojumu.

Augstākās kvalitātes produkti

Mēs garantējam visaugstākās kvalitātes produktus, kurus mēs pārdodam. Papildus pasaules slaveno zīmolu kvalitātes garantijām mūsu uzņēmuma uzstādīšanas studijā mēs pārbaudām visu aprīkojumu un materiālus reālos apstākļos. Vairāk nekā 15 veiksmīga darba gadi un tūkstošiem apmierinātu klientu ļauj mums būt pārliecinātiem par mūsu veikala aprīkojumu un materiāliem. 
To Top